logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@aimee.sk


phone

KONTAKT
+421 917 827 909


Free delivery

DOVOZ ZDARMA
pri objednávke nad 100 €


 

 facebook instagramJIMMY CHOO

Jimmy Choo patrí do tzv. „svätej trojice“ najvplyvnejších návrhárov luxusných topánok; dopĺňajú ho Manolo Blahnik a Christian Louboutin.  Jimmy Choo, pôvodom z Malajzie, sa narodil v roku 1952, (ne)prekvapivo, do rodiny obuvníka. Svoje prvé topánky vytvoril už ako jedenásťročný a začiatkom osemdesiatych rokov prichádza do Európy.Londýn sa aj neskôr stane mestom navždy spätým s jeho legendárnou značkou, ktorá však v tej dobe mala ešte len vzniknúť. Stalo sa tak v roku 1996, keď spoločne s vtedajšou editorkou časopisu Vogue, Tamarou Mellon, zakladá spoločnosť Jimmy Choo Ltd., a tá sa raketovým tempom vyštverá do nekompromisného sveta luxusnej módy. Jimmy Choo sa stáva miláčikom módnych časopisov i celebrít, a to predovšetkým vďaka neobyčajnému dôrazu na zmyselnosť tvarov v spojení s exotickými motívmi, ovplyvnenými jeho ázijskými koreňmi. V súčasnosti sa Choo venuje predovšetkým podpore mladej módy, a to nielen v Londýne, kde žije so svojou rodinou, ale predovšetkým v juhovýchodnej Ázii, odkiaľ pochádza a kde je považovaný za veľkú autoritu v obore.

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

na objednávku 232.80 € ADRIA/G/S ADRIA/G/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Adria. na objednávku 236.48 € ALANA/S ALANA/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Alana. na objednávku 266.40 € ALINE/S ALINE/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Aline. na objednávku 148.80 € AMADA/S AMADA/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Amada. na objednávku 302.00 € ANDIE/N/S ANDIE/N/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Andie. na objednávku 285.92 € ANDIE/S ANDIE/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Andie. na objednávku 190.56 € ARA/S ARA/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Ara. na objednávku 248.00 € AVE/S AVE/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Ave. na objednávku 266.72 € BOBBY/S BOBBY/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Bobby. na objednávku 182.88 € CADE/F/S CADE/F/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Cade. na objednávku 175.36 € CAIT/S CAIT/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Cait. na objednávku 224.80 € CHANA/S CHANA/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Chana. na objednávku 247.68 € CHARLY/F/S CHARLY/F/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Charly. na objednávku 190.40 € CRUZ/G/S CRUZ/G/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Cruz. na objednávku 224.80 € DENA/F/S DENA/F/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Dena. na objednávku 300.96 € DHELIA/S DHELIA/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Dhelia. na objednávku 343.04 € DOMI/S DOMI/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Domi. na objednávku 190.40 € DONNA/S DONNA/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Donna. na objednávku 301.12 € ELLO/S ELLO/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Ello. na objednávku 285.76 € ELVA/S ELVA/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Elva. na objednávku 247.68 € ERIE/S ERIE/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Erie. na sklade 238.00 € ETTY/F/S ETTY/F/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Etty. na objednávku 266.40 € GAL/S GAL/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Gal. na objednávku 266.40 € GLOSSY/S GLOSSY/S Originálne dizajnérske dámske slnečné okuliare značky Jimmy Choo − Glossy.